Lázeňská jednička v Luhačovicích

Hotel Alexandria s luxusním a největším wellness centrem ve městě je jednoznačně nejlepším ubytovacím zařízením společnosti Lázně Luhačovice, a.s., která nese označení lázeňská jednička v Luhačovicích.

21 ubytovacích zařízení

Vlastníme 21 ubytovacích zařízení od penzionů až po luxusní čtyřhvězdičkové hotely. Ať už si chcete odpočinout ve wellness, podstoupit špičkovou léčbu nebo si jen udělat hezkou dovolenou, určitě mezi našimi zařízeními najdete ubytování vhodné právě pro vás.

10 léčebných pramenů

Spravujeme deset léčivých pramenů včetně přírodní léčivé minerální vody Vincentka. Její využití garantujeme při lázeňských procedurách.

Nejširší nabídka ubytování

Máme nejširší nabídku ubytování v Luhačovicích. I proto si k nám každý rok najde cestu na 33 000 hostů. To je třikrát více, než o čem snil v roce 1909 první ředitel luhačovických lázní František Veselý.

 

TIP PRO LÁZEŇSKÉ HOSTY: S námi v Luhačovicích ušetříte. Naši hosté mohou čerpat řadu slev v lázeňských zařízeních naší společnosti. S klientskou kartou můžete nakupovat za výhodné ceny i v našich partnerských prodejnách. Naše cestovní agentura Luhanka pro vás připravila výrazné slevy na zájezdy.