Kalendář akcí

<  Červenec 2020  >
29. Pondělí30. Úterý 1. Středa 2. Čtvrtek 3. Pátek 4. Sobota 5. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje cimbálová muzika Strážničan.

 

Vizovice

CA Luhanka

12:05

Vizovice

CA Luhanka

12:05

Výlet – exkurze s ochutnávkou v čokoládovně, komentovaná prohlídka barokního zámku

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Petr Spáleny revival

6. Pondělí 7. Úterý 8. Středa 9. Čtvrtek10. Pátek11. Sobota12. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje cimbálová muzika Korečnica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:05

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:05

Výlet – návštěva jednoho z nejstarších hradů, ochutnávka kvalitních vín v Boršicích

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Folklórní odpoledne na kolonádě

Lázeňské náměstí

15:00

Folklórní odpoledne na kolonádě

Lázeňské náměstí

15:00

FS Malé Zálesí

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Slovácká krojovaná dechová hudba Vlčnovjanka

13. Pondělí14. Úterý15. Středa16. Čtvrtek17. Pátek18. Sobota19. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje cimbálová muzika Denica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěvu barokního zámku - Milotice

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje taneční orchestr Akvarel.

20. Pondělí21. Úterý22. Středa23. Čtvrtek24. Pátek25. Sobota26. Neděle
 

Čarodějky v kuchyni

Lázeňské divadlo

19:30

Čarodějky v kuchyni

Lázeňské divadlo

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje Strážnická cimbálová muzika Michala Miltáka.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Stanley Dixie Street Band.

Pustevny

CA Luhanka

12:00

Pustevny

CA Luhanka

12:00

Výlet – Jurkovičova architektura a příjemná procházka v krásném prostředí beskydských hor

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje dechová hudba Dolněmčanka.

27. Pondělí28. Úterý29. Středa30. Čtvrtek31. Pátek 1. Sobota 2. Neděle

Zahajovací koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Zahajovací koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Akademie Václava Hudečka

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje cimbálová muzika Vincúch.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Píseň jmen

Kino Elektra

19:30

Píseň jmen

Kino Elektra

19:30

Akademie Václava Hudečka

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

K poslechu hraje Jazzbook.

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Výlet – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěva zámku - Buchlovice

V roušce Evině

Hotel Alexandria

19:30

V roušce Evině

Hotel Alexandria

19:30

Účinkují Michaela Dolinová a Veronika Žilková

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Návraty vítězů

kostel svaté Rodiny

19:30

Návraty vítězů

kostel svaté Rodiny

19:30

Akademie Václava Hudečka

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Big Band Holešov.

Krásné stavby s krásnou hudbou

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Krásné stavby s krásnou hudbou

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Akademie Václava Hudečka

Út 14. 7. 2020

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Út 14. 7. 2020

Moravský večer

K poslechu hraje cimbálová muzika Denica.

Čt 16. 7. 2020

Milotice, Baťův kanál

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěvu barokního zámku - Milotice

Pá 17. 7. 2020

Luhačovice, jak je neznáte

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

So 18. 7. 2020

Taneční večer

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Ne 19. 7. 2020

Kolonádní koncert

Účinkuje taneční orchestr Akvarel.

Archiv akcí