Kariéra

Proč pracovat v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu?

Hotel Alexandria s jedinečným wellness centrem a špičkovými službami patří mezi elitu hotelnictví ve Zlínském kraji. Vybudovali jsme inspirativní a exkluzivní pracovní prostředí pro šikovné kolegy/kolegyně, kteří nechtějí být průměrem, ale chtějí být špičkou ve svém oboru. Náš kolektiv je zároveň skvělým týmem, který táhne za jeden provaz.

Koho hledáme?

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru. Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou výpomoc. Důležitá je chuť do práce, příjemné a vstřícné vystupování nejen s klienty. 

Co vám nabízíme?

Jednou z výhod je stabilita a tradice provozovatele hotelu, společnosti Lázně Luhačovice, a.s. Uchazečům, kteří hledají stabilního a důvěryhodného zaměstnavatele, můžeme jako důkaz uvést dvě stovky zaměstnanců, kteří ve společnosti pracují více než 10 let. Třetina zaměstnanců Alexandrie pracuje v hotelu od jeho přestavby v roce 2011. Dnešní doba vyžaduje, aby se firma starala o rozvoj a další vzdělávání svých zaměstnanců. Toto si plně uvědomujeme, a proto umožňujeme našim zaměstnancům další vzdělávání a profesní růst.