Fitness centrum pro aktivní odpočinek

Chcete si pořádně zacvičit nebo se jen lehce protáhnout a přijít na jiné myšlenky?

Hotel Alexandria má nejlépe vybavené fitness centrum v Luhačovicích. Nabízí skvělý prostor k tréninku pro zkušené sportovce a zároveň je ideálním místem pro nováčky, kteří se teprve s posilováním seznamují. Posilovnu tvoří nejmodernější posilovací stroje Precor, běžecké trenažéry, ergometry a multifunkční kladková věž.

Ubytovaní hosté mají vstup do fitness centra zdarma. Pro veřejnost je vstup za poplatek.

Fitness trenér je k dispozici ZDARMA v pondělí a v pátek, vždy od 15:30 do 16:30 hod.

Vyzkoušejte moderní účinnou vibrační plošinu

Vibrační plošina je nejžhavějším trendem na poli fitness, pokud chcete snížit svou hmotnost a zformovat postavu. Cvičení je jednoduché. Umožňuje rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla. Přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než je obvyklé u běžného cvičení. Změny na postavě jsou patrné již při tréninkové frekvenci třikrát týdně.

Analýza stavby těla

Základní analýza stavby těla probíhá na bioimpendanční váze. Průběh je stejný jako u běžného vážení na osobní váze a není se tak čeho bát. Měřením zjistíme množství rizikového tuku v těle, poměr svalové hmoty, podílu vody a kostí na tělesné hmotnosti. Váha také prozradí metabolický věk a stav bazálního metabolismu. Náš terapeut Vám vysvětlí naměřené hodnoty a sestaví vzorový jídelníček dle individuálních parametrů. Službu nabízíme ubytovaným i neubytovaným hostům za poplatek.

Rezervace: 577 682 756 | Alexandria@LazneLuhacovice.cz

NÁŠ TIP: Rozhýbejte svoje tělo v našem fitness centru a vyplavte přebytečnou energii a stres tím nejlepším způsobem – aktivním pohybem. Po cvičení nechejte své svaly uvolnit a zregenerovat v saunovém světě či ve whirlpoolu. Uděláte něco pro své tělo a dopřejete si intenzivní a zaslouženou relaxaci.

 Informace pro veřejnost:

  • Vstup do fitness není třeba objednávat předem, permanentky objednávejte v recepci wellness centra (vstup z ulice Zatloukalova, naproti hotelu Morava).

CENÍK PRO VEŘEJNOST