Fitness centrum pro aktivní odpočinek

 

Chcete si pořádně zacvičit nebo se jen lehce protáhnout a přijít na jiné myšlenky?

Hotel Alexandria má nejlépe vybavené fitness centrum v Luhačovicích. Nabízí skvělý prostor k tréninku pro zkušené sportovce a zároveň je ideálním místem pro nováčky, kteří se teprve s posilováním seznamují. Posilovnu tvoří nejmodernější posilovací stroje Precor, běžecké trenažéry, ergometry a multifunkční kladková věž.

Ubytovaní hosté mají vstup do fitness centra zdarma.

Vyzkoušejte moderní účinnou vibrační plošinu

Vibrační plošina je nejžhavějším trendem na poli fitness, pokud chcete snížit svou hmotnost a zformovat postavu. Cvičení je jednoduché. Umožňuje rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla. Přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než je obvyklé u běžného cvičení. Změny na postavě jsou patrné již při tréninkové frekvenci třikrát týdně.

Cvičení na vibrační plošině není zahrnuto v ceně vstupného do fitness centra. Nabízíme jej ubytovaným i neubytovaným hostům jako individuální cvičení za poplatek.

 

NÁŠ TIP: Rozhýbejte svoje tělo v našem fitness centru a vyplavte přebytečnou energii a stres tím nejlepším způsobem – aktivním pohybem. Po cvičení nechejte své svaly uvolnit a zregenerovat v saunovém světě či ve whirlpoolu. Uděláte něco pro své tělo a dopřejete si intenzivní a zaslouženou relaxaci.

 

Informace pro veřejnost:

  • Vstup do fitness není třeba objednávat předem, permanentky objednávejte v recepci wellness centra (vstup z ulice Zatloukalova, naproti hotelu Morava).
  • Provozní doba: denně 10:00 – 21:00 
  • Telefon: 577682756
  • Email: alexandriawellness@lazneluhacovice.cz 

CENÍK PRO VEŘEJNOST