Dárkový poukaz na gurmánský zážitek

Chcete svým blízkým udělat radost? Věnujte jim dárkový poukaz na gurmánský zážitek ve Francouzské restauraci.

Dárkový poukaz umožní obdarovanému vychutnat si jakýkoli pokrm z jídelního lístku. A nejen to. Může vyzkoušet i sezónní menu nebo menu dle gastronomického kalendáře.

Poukaz zahrnuje konzumaci jídla a nápojů dle vlastního výběru ve Francouzské restauraci v hodnotě 500 Kč a vyšší. 

Příjemně strávený večer u dobrého jídla a pití v jedinečném prostředí Francouzské restaurace je dárek, kterým uděláte radost.

BLIŽŠÍ INFORMACE

NÁŠ TIP: Při nákupu poukazu na gurmánský zážitek stačí zvolit finanční částku (minimální hodnota poukazu je 500 Kč). Rezervaci stolu na konkrétní datum či další podrobnosti si s námi domluví sám obdarovaný.

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO POUKAZU NA GURMÁNSKÝ ZÁŽITEK

Obdarovaný

Odesláním objednávky svým souhlasem umožňujete společnosti Lázně Luhačovice, a.s., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, zpracovat vaše osobní údaje, zejména emailovou adresu, zařadit je do databáze a použít je pro další reklamní a marketingové účely. Obchodní sdělení vám budou zasílána prostřednictvím elektronických zpráv dle zákona č. 480/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím své žádosti na email: alexandria@lazneluhacovice.cz

  

Antispam