Slevy a výhody

Zvýhodnění pobytů na 14 (případně 21/28) nocí

Objednejte si u nás pobyt v délce 14 (21 či 28) nocí a získáte 1 (3 nebo 4) noc ZDARMA. Sleva se vztahuje na poslední 1 noc (3 noci/4 noci) pobytu. Sleva platí celoročně a nelze ji kombinovat s jinými slevami s výjimkou slevy FIRST MINUTE.

Sleva na procedury

Hostům ubytovaným v hotelu Alexandria poskytujeme slevu ve výši 20 % na lázeňské a wellnesss procedury objednané přímo s pobytem nebo vybrané na místě z aktuální nabídky. Slevu na procedury nelze sčítat ani kombinovat s dalšími slevami. Sleva se neposkytuje na cenově zvýhodněné balíčky.

Dopravíme vás přímo do hotelu 

Z autobusového či vlakového nádraží vás dopravíme vlastním vozidlem (za poplatek 50 Kč) až k hotelu Alexandria. 

Pobyty 2023 v termínu sanitace bazénu výhodněji 

V termínu 18.6.- 22.6.2023 plánujeme sanitaci bazénu a naši hosté nebudou moci využívat všechny wellness služby. Saunový svět a lázeňské procedury budou hostům k dispozici.

Pobyt v termínu SLEVA
18.6. - 25.6.2023

SLEVA 10 % platí na všechny týdenní pobyty 7 nocí / 6 nocí (Wellness dovolená, Relaxační týden, TOP pro každý věk, Lázeňksý pobyt s benefitem) a pobyty Relax & Wellness 5 nocí / 4 noci

BONUS

Sleva 30 % na procedury a spa rituály dokoupené nad rámec balíčku a objednané s pobytem (dle kapacitních možností balneoprovozu) 

S naší slevovou knížkou ušetříte 

Získejte balíček inhalací za skvělých 500 Kč. Čerpejte radu dalších slev v našich lázeňských zařízeních. S klientskou kartou můžete nakupovat za výhodné ceny i v našich partnerských prodejnách. Hosté Lázní Luhačovice, a.s. mají slevu na námi pořádané kulturní programy. Naše cestovní agentura Luhanka pro vás připravila výrazné slevy na zájezdy.

Slevová knížka